Almanca sayılar, günler, aylar, mevsimler ve dahası
www.almancasayilar.com info@almancasayilar.com

Türkçe Almanca Çeviri

Türkçe’den Almanca’ya veya Almanca’dan Türkçe’ye çeviri mi yapmak istiyorsunuz? Tam aradığınız yere geldiniz. Türkçe Almanca çeviri ya da Almanca Türkçe çeviri yapmanıza imkan veren bir web sitesini tanıtacağız sizlere. Üstelik az aşağıda linkini vereceğimiz web sitesi sayesinde ister tek tek kelimelerinizi Almanca’dan Türkçe’ye veya Türkçe’den Almanca’ya çevirebileceğiniz gibi, dilerseniz uzun uzun cümlelerinizi de çeviri yapabilirsiniz.

Türkçe’den Almanca’ya veya Almanca’dan Türkçe’ye kelime veya cümle çevirisi yapmak isterseniz almancax çeviri servisi ile bu işlemi tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz. almancax çeviri servisi, internetin en güçlü translate alt yapılarını kullanarak sizlere tamamen ücretsiz ve profesyonele yakın bir çeviri hizmeti sağlar. Elbette bu servisin verdiği Almanca çeviri hizmeti sonuç itibariyle bilgisayar ve yapay zeka kullanılarak verilmektedir. Dolayısıyla profesyonel anlamda bir çeviri beklenmemelidir. Ancak bu Almanca translate hizmeti ortalama kullanıcılar için oldukça hızlı ve yeterli görünmektedir. En azından anlamını bilmediğiniz bir Almanca cümleyi Türkçe’ye çevirdiğinizde çevirisini yaptığınız cümlenin anlamı hakkında oldukça iyi bir fikir edinebilirsiniz. Türkçe Almanca çeviri için sizlere tavsiye edeceğimiz web sitesi Almanca Türkçe çeviri konusunda gayet kullanışlı bir platform sunuyor.

Almanca Türkçe çeviri

Hepinizin bildiği gibi, almancax.com sitesi Türkiye’nin en büyük Almanca kaynak platformu ve sitede neredeyse a’dan z’ye bütün Almanca gramer dersleri, Almanca ve Almanya forumları, Türkçe Almanca çeviri servisi, Almanca Türkçe çeviri servisi, Almanca testler gibi onlarca farklı içerikler yer alıyor. Söz konusu Almanca eğitim sitesinde ayrıca Almanya forumları, Almanca test merkezi, neredeyse yediden yetmişe herkes için Türkçe konu anlatımlı Almanca dersleri, Almanca çeviri hizmeti, Almanca alıştırmalar ve benzeri pek çok içerik kategorisi yer alıyor. almancax.com sitesi ile sıfırdan Almanca öğrenmeye başlasanız bile Almanca seviyenizi oldukça kolay bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Özellikle de Almanya’daki Türklere rehberlik eden Almanya forumları onbinlerce üyesi ve yüzbinlerce konu başlığı ile tam olarak geniş kapsamlı bir platform niteliğinde, söz konusu forumda temel Almanca dersleri, Almanca ile ilgili sorular ve cevaplar, Almanya aile birleşimi işlemleri, Almanya vize ve pasaport işlemleri, Almanya’daki Türkler için çalışma izni işlemleri, oturum izni işlemleri, ikametgah ve Almanya resmi dairelerinde yapılan bütün işlemler için birçok bilgi paylaşımı yapılıyor, deneyimler aktarılıyor.

almancax.com sitesinde Almanca hakkında herşeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. almancax anasayfasına gitmek için tıklayınız: Almanca öğren

En hayırlı genç odur ki, ihtiyar gibi ölümü düşünüp âhiretine çalışarak, gençlik hevesâtına esir olmayıp gaflette boğulmayandır.

Hem madem dünyevî dostlar ve rütbeler kabir kapısına kadardır. Elbette, en bahtiyar odur ki, dünya için âhireti unutmasın, âhiretini dünyaya feda etmesin, hayat-ı ebediyesini hayat-ı dünyeviye için bozmasın, mâlâyâni şeylerle ömrünü telef etmesin, kendini misafir telâkki edip misafirhane sahibinin emirlerine göre hareket etsin, selâmetle kabir kapısını açıp saadet-i ebediyeye girsin. (Risale-i Nur'dan Vecizeler)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Learn German & Almanca aylar